به گزارش نوپیام، شنبه شب 21 بهمن 1402مدیر عامل هلدینگ قرارگاه تخصصی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) میهمان برنامه «ایران 45» بودند و به بیان دستاوردهای سی سه ساله قرارگاه خاتم الانبیاء در حوزه آب ، نیرو ، نفت ،گاز ، آی. سی .تی و حوزه دریایی پرداختند.

احیا اولین کانال آبرسانی خلیج گرگان با همت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

محمد رستمی به دستاوردهای سی سه ساله قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) در حوزه آب ، نیرو ، نفت ،گاز ، آی. سی .تی و حوزه دریایی اشاره کرد و افزود: لایروبی و احیا اولین کانال آبرسانی خلیج گرگان با همت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)
به پایان رسید و در سفر دور دوم هیات دولت به استان گلستان به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد : قرارگاه خاتم الانبیاء پروژه فاضلاب اهواز که از قبل از انقلاب تاکنون به علت ریزشی بودن شرایط زمین خوزستان و ناپایداری آن و همچنین وجود عوارض و معارض زیرسطحی در شهر اهواز و نبود نقشه شفاف از خطوط اجرا شده، با دشواری پیش می رفت با تکنیک منحصرفرد و دانش بنیان فناورانه ای که به کار برد با موفقیت اجرا کرد.

مدیر عامل هلدینگ قرارگاه تخصصی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) بعنوان یک مدیر جهادی در قطب صنعتی به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی  ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت :  رهبر معظم انقلاب فرمودن اسکتبار جهانی حضور مردم ایران را رصد
می کند و ما  با حضور گسترده و باشکوه تر از سال های قبل ثابت می کنیم ما کشور دلیران هستیم.

کارآفرینی کار پیچیده ای نیست ، فقط عشق به کار است

حامد امامی کارآفرین و مدیر عامل صنایع غذایی شیگوار از شهرستان آشتیان اراک از دیگر میهمان های برنامه  «ایران 45»  بودند که خود را سرباز کوچک صنعت غذایی کشور دانستند و گفتند : شهرستان آشتیان قطب صنایع غذایی استان مرکزی محسوب می شود و در آن اشتغال پایدار نداریم و با مشکل کمبود نیروی انسانی روبرو هستیم. همبستگی میان مردم آشتیان و حمایت از مشاغل خانگی از شاخصه هایی این شهرستان است.

 

وی افزود : صنایع غذایی شیگوار ۱۵ محصول تولید می کند که از جمله این محصولات می توان به فرآوری میوه خشک ، نبات ، عسل، زعفران ، گوجه، پیاز و سبزیجات که با بهترین مواد اولیه در فروشگاه عرضه مستقیم استان مرکزی به دست مردم می رسد اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد : در چهار ماه  گذشته صنایع غذایی شیگوار یک شعبه در شهرستان تفرش و دو شعبه در استان تهران ایجاد کرده و در یک کلام کارآفرینی کار پیچیده ای نیست  و فقط عشق به کار است.

شورای راهبردی الگوی پیشرفت انقلاب اسلامی کارش این است که طرح های غلط برای کشور ننویسند

در ادامه برنامه حجت الاسلام والمسلمین علی کشوری دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت انقلاب اسلامی میهمان برنامه «ایران 45» به قانون کنترل جمعیت در سه دهه گذشته اشاره کرد و افزود : سه دهه قبل قانوت کنترل جمعیت با بیان علمی آن زمان معتقد بود دو فرزند داشته باشیم زندگی بهتری خواهیم داشت اما این طرح ما را به سمت پسرفت کشاند ، طرح هایی که اسمش پیشرفت بود در شورای راهبردی الگوی پیشرفت انقلاب اسلامی اثبات شد غلط است.

وی ادامه داد : شورای راهبردی الگوی پیشرفت انقلاب اسلامی کارش این است که طرح های غلط برای کشور ننویسند بلکه طرح هایی که باعث پیشرفت کشور می شود بنويسند.  کار ما  تصمیم سازی است، ما در سال های گذشته پیشنهاد دادیم زمین رایگان 300 متری در اختیار ده میلیون خانواده مستأجر ایرانی قرار بگیرد اما دولت سیزدهم باکندی و ناقص سال 1402  این طرح را اجرا می کند.

وی خاطرنشان کرد:  در صورتی که اگر این طرح درست انجام شود بیست سال کشور را جلو می اندازد ، باید امید آفرینی کرد اقدامات واگذاری زمین به مردم هزینه ندارد، زمین مال خداست دولت باید هزینه پلاک بندی را بدهد. در نهایت دولت ها باید با محله محوری امید آفرینی کرده و نسل امروز را به آینده امیدوار کنند.

وی اظهار داشت : قانون احیای موات یعنی هر کسی زمین بلااستفاده ای را احیا کرد حق بهره برداری رایگان از آن را دارد در حالیکه اداره کل منابع طبیعی نمی گذارد زمین رایگان در اختیاری کسی قرار گیرد. چرا قیمت زمین در ایران بالاست، اگر قانون احیای موات را به درستی پیاده سازی کنیم و زمین رایگان در اختیار مردم قرار دهیم این خود موجب شکسته شدن قیمت زمین شده و موجب امیدآفرینی مردم شده و سن ازدواج پایین
می رود.

برنامه «ایران ۴۵» برنامه ترکیبی است که به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به کارگردانی ایمان قاسم پور ، محمد جوادی نژاد مدیر تولید ، مجید میرزایی نویسنده محتوایی و با اجرای جواد تشکری با حضور مادران ، همسران شهید ، فعالین اقتصادی ، مدیران جهادی ، مخترعان ، ورزشکاران موفق ، گروه های سرود دانش آموزی و ارایه آخرین اخبار چهل و دومین جشنواره فیلم فجر از 15 تا 22 بهمن هر شب از شبکه سپهر روی آنتن می رود.

با تشکر از تیم رسانه ای آقای دکتر هادی گرجی

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دو =