بیمه، تضمین قطعی آینده دنیوی هنرمندان است و می بایست تمامی مسئولین مرتبط با هنرمندان بکوشند این راه را آسان و مقدور هنرمندان کنند

به گزارش نوپیام و به نقل از  روابط عمومی بیمه کارآفرین ، بیمه ی حنجره ی مصطفی فیروزی که شاگردی کوچک در دنیای بزرگ هنرایران زمین است می تواند آغازی باشد برای آرامش هنرمندان بزرگ و پیشکسوت سرزمین ایران و امیدی برای هنرمندانی که این راه را آغاز کرده اند.

مصطفی فیروزی ، مجری تلویزیون گفت: از سال ۸۸ بدنبال بیمه ی حنجره و صدایم بودم اما متاسفانه اعالم شد که همچنین بیمه ای تعریف نشده است

وی گفت: از سال ۷۶ اجرا را از شبکه دو و تصویر زندگی شروع کرده ام و بعد از آن تجربه ی اجرا در شبکه های یک و سه و پنج را کسب کردم و رادیو ایران هم اجرا داشته ام ، خدا را شاکرم که توانستم به این اتفاق مهم دست یابم و باید آفرین گفت به مدیران بیمه ی کارآفرین که این فرصت را خلق کردند .

وی افزود: بیمه ، آرامش مردم است و یقیناً خلق فرصت های بیمه ای در موارد مختلف همچون آتش سوزی ، عمر ، اتومبیل ، درمان و … میتواند در زندگی عموم مردم ، بازرگانان و صنعتگران موثرباشد و هنرمندان با عنایت به شرایط سخت کاری که دارندیقیناً بیشتر نیاز به امنیت و آرامش دارند.

مصطفی فیروزی که از دوستان چندین ساله ی رضا رویگریست گفت: رضا رویگری عزیز من و تمام ملت ایران است و شرایط سخت پیش روی او و همه ی هنرمندان و هنردوستان را آزرد.

هنرمندان تفاوت ویژه ای با اقشار مختلف جامعه دارند بسیاری از آنان با سیلی صورتشان را سرخ نگه می دارند و بی خبر زندگی سختشان را می گذرانند باید حواسمان باشد دیر نشود و بعد از رفتنشان یادواره برگزار نکنیم.

وی تاکید کرد: هنر گنج است و هنرمندان ، صاحبان و مالکان این گنج هستند ، باید دقت کنیم ،البته هر کسی می تواند به این جامعه ی بزرگ کمک کند .

من از مدیران بیمه کار آفرین کمال سپاس و امتنان را دارم و آرزو می کنم که《فرصت بیمه شدن برای همه ی هنرمندان سرزمینم مهیا شود.》

 

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =