به گزارش نوپیام ،یونس مجد رئیس هیات مدیره  موسسه  خدمات حفاظتی و مراقبتی حریم سامان می باشم, موسسه ما از سال ۱۳۹۴ فعالیت خودش را در خصوص حفاظت و مراقبت به صورت گسترده در سراسر کشور شروع کرده است

 

استفاده از ورزشکاران,نخبگان و قهرمانان در پروژه ها 

 

تامین نیروی انسانی برای پروژه ها و سازمان

هایی که از ما درخواست دارند ,از بین ورزشکاران به خصوص نخبگان و قهرمانان ورزش های رزمی پس از گذراندن استعلامات امنیتی و مراحل اداری به پلیس پیشگیری مرکز انتظام جهت گذراندن دوره های حفاظتی و مراقبتی معرفی می شوند و بعد از گذراندن دوره و اخذ گواهینامه از طرف پلیس.پرسنل ما وارد پروژه های مورد درخواست و مورد پیشنهاد در سراسر کشور قرار می گیرند.

 

نیرو ها بر حسب نیاز سازمان ها آموزش و دوره می بینند

 

نیروها بر حسب نیاز سازمان ها و طراحی حفاظتی, تمام آموزش مورد نیاز آن سازمان را از جمله دوره حفاظت فیزیکی به صورت مستمر و هفتگی,دوره شناخت آسانسور, کمک های اولیه,آتشنشانی, زبان انگلیسی و زبان های مختلف مورد نیاز هر سازمان, دوره های همراهی شخصیت, رفتار شناسی, آداب و معاشرت, تیراندازی با سلاح گرم , کار با تجهیزات دفاع شخصی و تمامی تخصص های مورد نیاز سازمان مربوطه را می گذرانند.

 

خدمات سامانه هوشمند موسسه محافظین حریم سامان 

 

در سامانه هوشمند موسسه,مشاوره, نصب و فروش تجهیزات حفاظت الکترونیک,دوربین های مداربسته, سیستم های اعلام سرقت, سامانه های اعلام حریق, دیتای تردد, راهوندهای ضد تروریسم , دیوار هوشمند اعلام سرقت, فنس های الکترونیکی, پهباد.تگ های کنترل. جی پی اس و فروش بیسیم اعلام میگردد.

 

خدمات سامانه پدافند موسسه محافظین حریم سامان 

 

در سامانه پدافند غیر عامل ما برای پیشگیری از حوادث و بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله,آتش سوزی خدماتی همچون ارزیابی پدافند غیر عامل ارگان ها و نهادهای خصوصی و دولتی, شناسایی تهدید ها و آسیب پذیرایی ها, تحلیل ریسک, تولید و ایجاد آمادگی, پایش مجدد, به روز رسانی اقدامات, کاهش آسیب پذیری در سازمان ها, کاهش خسارت جانی و مالی و تجهیزاتی و تاسیساتی و حیاتی با حضور اساتید و کارشناسان خبره موسسه ,موجب آمادگی حداکثری در حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی در تمامی اماکن و تاسیسات دولتی و خصوصی ارائه می گردد.

 

خدمات سامانه محافظین حریم سامان در سامانه رعد

 

در سامانه رعد ,مشاوره ,فروش.ارائه مجوز {تجهیزات دفاع شخصی } از جمله بیمه تجهیزات ، خدمات پس از فروش تجهیزات ,تجهیز نمودن خودروهای حمل,پول رسانی.کیف های کور کننده آنتن تلفن همراه,ضد چاقو, شوک و سایر تجهیزات ارائه می گردد.

 

خدمات سامانه حارس موسسه محافظین حریم سامان 

 

در سامانه حارس حمل پول,اسکورت,تشکیل و تامین تیم های تشریفات در ارگان های خصوصی و دولتی, تشریفات سمینار ها,مجامع و همایش ها,حفاظت و مراقبت از بانکهای خصوصی و دولتی, صرافی ,مجتمع های تجاری,اداری و مسکونی, تشکیل پلیس محله, حفاظت از پالایشگاه و خطوط نفت و گاز,حفاظت از هتل ها,نمایشگاه ها ,بازارهای مرزی, و شهرک های صنعتی در سراسر کشور ارائه میگردد.

 

خدمات سامانه گردشگری موسسه محافظین حریم سامان 

 

در سامانه گردشگری موسسه ,همراهی,همپایی از گردشگران از فرودگاه تا فرودگاه,تامین خودروهای تشریفات, تا پایان سفر…خدمات صورت می گیرد.

 

دیگر خدمات موسسه محافظین حریم سامان

 

موسسه دارای گرید ۱,عاملیت فروش تجهیزات دفاع شخصی و مجری آموزش علوم و فنون حفاظتی و مراقبتی پلیس در سراسر کشور می باشد.

 

اولین موسسه حفاظتی در پایه گذاری امور سگ گارد و نگهبان

 

موسسه حریم سامان به عنوان اولین موسسه حفاظتی و مراقبتی و پایه گذار امور در سگ گارد و نگهبان در سراسر کشور با مشاوره ,آموزش و فروش در امور سگ گارد، نگهبان، امداد و نجات، جستجوگر ,سگ حمل پول و برای حفاظت از اماکن و تاسیسات تجاری ,اداری و ویلاها و حفاظت از بانک ها و خطوط نفت و لوله های گاز و سدها, برای حفاظت از اشخاص و اماکن و محله ها به هماره اپراتور پلیس یار برای حفاظت از جنگل ها,حمل متهم و معلولین و همراهی کم توانان ذهنی ارائه می گردد

 

حرف پایانی

از همین جا موسسه محافظین حریم سامان آمادگی خود را در خصوص تامین نیازهای امنیتی ، حفاظتی و مراقبتی تمامی سازمان ها ارگانهای خصوصی و دولتی با به کارگیری پرسنل ورزشکار،کار آزموده و آموزش دیده و همچنین اساتید مجرب اعلام می نماید.

 

www.mhsaman.ir

 

انتهای پیام

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =