گسترش گردشگری سلامت با خدمات هتلینگ و ترانسفری درشهرمشهد :

به نقل از نوپیام از شهر مشهد ، همزمان با ولادت امام رضا(ع) کلینیک تخصصی زیبایی، پوست و مو اسپادانا در مشهد آغاز به کار کرد.


سیما فکری، مدیر داخلی کلینیک زیبایی اسپادانا روز گذشته در مراسم افتتاحیه این کلینیک در خصوص ارز آوری حوزه گردشگری سلامت اظهارداشت: هدف ما برای بیماران توریسم به این معناست که هر بیمار در هر حوزه ای که وارد می شود با متخصص آن حوزه صحبت کند و مشاوره بگیرد و بیمار در هر مسیری که وارد می شود کلینیک بتواند او را راهنمایی کند.
وی افزود: برنامه ما در اسپادانا پیشرفت دادن خدمات پزشکی است که بتوانیم در تمامی حوزه های زیبایی نظیر عمل چشم، بینی، پوست و مو به بیمار مشاوره بدهیم و اینکه بیماران چه در داخل کشور و چه خارج از کشور بعد از انجام خدمات بتوانند با کلینیک ارتباط داشته باشند.
فکری تصریح کرد: برنامه هتلینگ نیز از دیگر موضوعات است که در برنامه کاری کلینیک دیده شده، هتل های 5ستاره و 4ستاره داریم و ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، هتلینگ و کلینیک را داریم و به صورت دو شیفت خدمات را از 9صبح تا 9شب پذیرش داریم.
وی عنوان کرد: ظرفیت انجام کاشت مو 14 بیمار در روز را داریم و تمام خدمات پوستی را داریم و بیمارانی که عمل جراحی دارند در بیمارستان بستری می شوند و پرستار در بیمارستان و بازدید پزشک بعد از عمل جراحی و دیگر خدمات را برای بیمارانمان داریم البته عمل های جراحی سرپایی در کلینیک انجام می شود و عمل هایی که نیاز به بیهوشی دارد در بیمارستان انجام می شود.
مدیر داخلی کلینیک زیبایی اسپادانا خاطرنشان کرد: به صورت مستقیم متخصصان پوست و مو با کلینیک اسپادانا همکاری دارند اما غیر مستقیم 5پزشک ای.ان .تی داریم که در حوزه عمل چشم، بینی، فک و صورت با ما همکاری می کنند وبا چند تا از بهترین جراح پلاستیک های مشهد فعالیت می کنیم.
فکری گفت: برنامه نظام پزشکی به این صورت بود که وقتی تمام پرسنل کلینیک که می خواهند خدمات ارائه دهند باید واکسینه شوند تا بتوانند اجازه پذیرش بیمار داشته باشند در تمامی کشورهای اطراف اکثر مردم واکسینه شده اند و کشور عراق نیز یکی از این کشورهاست که 75درصد مردم آن واکسینه شده اند و با انجام واکسینه شدن بحث ویزاها مطرح است که از هفته آینده مشکل تردد ندارند.
وی اظهارداشت: بیماران توریستی بیشتر از کشورهای عربی مراجعه می کنند که عموما برای کاشت مو و لاغری و عمل های جراحی پلاستیک و یا لک های پوستی مراجعه می کنند در حوزه جراحی های پلاستیک بیمار را به جراح معرفی می کنیم .در واقع ما یک تیم بزرگ پزشکی هستیم که بیماران را در حوزه های مختلف و باتوجه به تخصص های مختلف مشاوره و پذیرش می کنیم.
گفتنی است؛ این کلینیک 6سال سابقه فعالیت دارد و بعد از یک سال عدم فعالیت به دلیل بیماری کرونا مجدد در بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 2 آغاز به کار کرده است .

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =