مهاجم استقلال بعد از صحنه جنجالی دربی واکنش عجیبی از خود نشان داد.
به گزارش نوپیام و به نقل از صدآنلاین – صحنه جنجالی دربی ۹۷ هنوز هم مورد بحث هوادران دو تیم استقلال و پرسپولیس است. برخی از کارشناسان داوری این صحنه را یک پنالتی محرز اعلام کرده اند و یکی دو کارشناس داخلی هم معتقدند در دقیقه ۸۷ بازی دیروز بازیکن پرسپولیس هیچ تماسی با مهاجم استقلال نداشته است.

امروز اما فرشاد فرجی مدافع سرخ ها در اولین واکنش به ادعای استقلالی ها با قسم و آیه مدعی شد که هیچ برخوردی با ژستد نداشته و حتی معتقد بود این مهاجم استقلال بوده که باید در این صحنه کارت زرد دریافت می کرده چرا که تمارض کرده بود.
اما در ۲۴ ساعت گذشته یک موضوع از دید رسانه ها و طرفداران پنهان مانده است. اینکه مهاجم آبی ها هنوز واکنشی به این صحنه مشکوک نداشته است. پرسپولیسی ها حتی به فیلم این صحنه مشکوک استناد می کنند و معتقدند مهاجم استقلال چطور در دقیقه ۸۷ اگر با خطای فرجی سرنگون شده هیچ واکنشی نسبت به این اتفاق نداشته است. آن هم در بازی حساسی مانند دربی تهران.

در تصاویر تلویزیونی حتی ژستد بعد از این صحنه خیلی خونسر مشاهده می شود که روی زمن دراز کشیده و سپس به ادامه بازی م یپردازد. حتی بازیکنان استقلال هم با توجه به واکنش ژستد بعد از این صحنه بازی را پی می گیرند و به داور اعتراضی نمی کنند. تنها اعتراض آبی ها در این صحنه را کادر فنی استقلال انجام می دهد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =