گمانه‌زنی‌هایی درباره حضور الهام یاوری رئیس فعلی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در کابینه دولت سیزدهم مطرح است.
به نقل از نوپیام ، در روزهای اخیر و پس از دیدار هیئت دولت با رهبر انقلاب این گمانه زنی که الهام یاورى، رئیس “سازمان ملى پرورش استعدادهاى درخشان”، به عنوان معاون امور زنان و خانواده دولت سیزدهم انتخاب خواهد شد، مطرح شده است.

الهام یاوری  درباره اینکه آیا در کابینه دولت سیزدهم حضور خواهد داشت؟ گفت: ترجیح می‌دهم تا زمانی که آقای رئیس جمهور در اینباره حکم نزنند در این موضوع صحبت نکنم، این سوال را باید از رئیس جمهور بپرسید و ترجیح می‌دهم فعلاً صحبتی نکنم.

دکتر الهام یاوری متولد سال 55 است، او دانش‌آموخته دبیرستان فرزانگان است و تحصیلات خود را در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه شریف و دکترای مهندسی صنایع در دانشگاه برکلی آمریکا گذرانده‌ است.

او مدتی نیز ریاست اتاق فکر کارآفرینی و ریاست مرکز آمار و اطلاعات بازار کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بر عهده داشت. عضویت در هیئت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس، تهران (1391 تا کنون) از دیگر سوابق یاوری است.

طی روزهای گذشته مطالبی در فضای مجازی پیرامون خانم الهام یاوری رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان مطرح شده است مبنی بر اینکه او دارای تابعیت یا اقامت از یک کشور خارجی است.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نوزده =