همایش تجلیل از معاونت سیاسی احزاب، تشکل های مردمی و ستاد کارآفرینان کشوری برگزار شد
همایش تجلیل از معاونت سیاسی احزاب، تشکل های مردمی و ستاد کارآفرینان کشوری با حضور جمعی از فرهیختگان ، کارآفرینان، مسئولین و تشکل های مردمی و احزاب در سالن همایش کتابخانه ملی برگزار گردید.
در ابتدای این همایش دکتر ابوالفضل بخت جو،معاون اجرایی احزاب و تشکل‌های مردمی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی گفت: در ابتدا جا دارد پیروزی آیت الله رئیسی،نماینده مردم جمهوری اسلامی ایران به شما مردم عزیز و حضار تبریک بگویم و تصریح کنم که آیت الله رئیسی ستادهای انتخاباتی را به داخل خانه‌های مردم بردند و مردم عزیز مبلغ ایشان بودند.
دکتر ابوالفضل بخت جو، معاون اجرایی احزاب و تشکل‌های مردمی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در این همایش گفت: در ابتدا جا دارد پیروزی آیت الله رئیسی،نماینده مردم جمهوری اسلامی ایران به شما مردم عزیز و حضار تبریک بگویم و تصریح کنم که آیت الله رئیسی ستادهای انتخاباتی را به داخل خانه‌های مردم بردند و مردم عزیز مبلغ ایشان بودند.
وی ادامه داد: معاونت سیاسی، تشکل‌های مردمی و احزاب به واقع از 31 استان و صد تشکل در یکسال گذشته ساماندهی شده است و امروز که ما خدمت عزیزان هستیم دوستانی به نمایندگی از بسیاری از افراد دراستان‌های مختلف حضور پیدا کرده اند که جا دارد تشکر از همه شما عزیزان داشته باشم.
معاون اجرایی احزاب و تشکل‌های مردمی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی افزود: خیلی از دوستان عنوان کردند که ستاد آیت الله رئیسی در مدت کوتاهی شکل گرفته است و این سخنان صحت ندارد و کسانی که فعالیت سیاسی اجتماعی انجام می‌دهند فعالیتشان بااین اعتقاد شروع کردند که دغدغه شان این بود که این فرد مورد تایید مقام معظم رهبری و مطالبه گر مردم باشد و مدیریت اجرایی خوبی را ایفاء کند.
بخت جو در ادامه خاطرنشان کرد: جا دارد از دکتر زنگنه نماینده کارآفرینان کشور تشکر داشته باشیم که امروز در این همایش میزبان صدها کار آفرین برتر کشور هستیم و همچنین از تشکل‌های ایرانیان خارج از کشور، اصناف، کانون کارشناسان رسمی دادگستری، تشکل های کارگری و بازنشستگان و غیره تشکر می کنم.
وی به مردمی بودن دولت آیت الله رئیسی اشاره کرد و گفت: گفتمان آیت الله رئیسی دولت مردمی و ایران قوی بود، دولت مردمی و ایران قوی مطالبه تک تک ما و 84 میلیون جمعیت این کشور است و امروز آیت الله رئیسی و کابینه ایشان در قامت فرماندهی هستند که می توانند با برنامه و مدیریت درست از این معضل عبور کنیم.
بخت جو در پایان اظهار داشت: برای عبور از مشکلات امروزی نیاز به بسیج عمومی است، بسیج عمومی زمانی حاصل می شود که مردم احساس کنند برنامه هایشان در برنامه دولت لحاظ می شود، باور کنند یاران رئیس جمهور همگی از جنس خودشان هستند و سعی بر این دارند با مدیریت بهینه فرصت‌ها، چالش ها را پشت سر بگذارند و کسانی انتخاب شوند که از مدیران جهادی و از جنس مردم باشند.
دکتر دلاور صیامی با سخنانی چالشی در این همایش حضور به عمل آورد و اظهار داشت: مردم خود شاهد بی کفایتی دولت در این هشت سال ریاست جمهوری بودند و متاسفانه در این هشت سال گذشته نه تنها سفره‌های مردم رنگین نشد بلکه شاهد کوچک تر شدن سفره‌های مردم بودیم.
وی به کارشکنی و دروغ پردازی برخی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره اشاره کرد و گفت: متاسفانه در مناظرات دروغ های بسیاری از سوی برخی زده شد و من تعجب می‌کنم و خطاب به آن آقا باید بگویم چگونه آیت الله رئیسی مدیر ارشد این نظام در سمت‌های مختلف بود و چرا باید برای رای جمع کردن یکسری دروغ تحویل مردم بدهید.
صیامی تصریح کرد: این کشور به مثابه کشتی است که اگر سوراخ شود همه غرق می‌شوند لذا کارشکنی در مبحث اقتصاد و کارآفرینی نکنید تا گرانی را ترویج دهید.
این مدیر انقلابی افزود: خجالت آور است در کشوری زندگی می‌کنیم که از لحاظ منابع انرژی و طبیعی و انسانی بسیار سرآمد است اما متاسفانه استفاده بهینه از این منابع نشده است
معاون سیاسی احزاب و تشکل‌های مردمی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی به مسئله نفوذ در کابینه اشاره کرد و خطاب به حضار گفت: احتمال می رود در مبحث معرفی کابینه، مدیران ارشد و میانی نفوذ پیدا کنند که باید در این زمینه مراقب و مواظب بود چرا که افراد منافق مسیر را به انحراف می‌کشاند همانطور که در سال 84 این موضوع تکرار شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باید دست به دست هم بدهیم تا نامحرمان دوباره در راس قرار نگیرند و باید نیروهای ارزشی، انقلابی و متخصص و مردمی ورود پیدا کنند.
دکتر رامین مهمان پرست مهمان دیگر این همایش بودند که به ایراد سخنرانی پرداختند: شرایط کشور به لحاظ اقتصادی شرایط خوبی نیست و دولت جدید مشکلات زیادی را پیش روی خود قرار دارد و بدهکاری‌هایی که دولت فعلی از خود به جای گذاشته است مشکلات را بیشتر کرده است.
وی کمک به دولت جدید را خواستار شد و افزود: همه باید کمک کنند به دولت آقای رئیسی که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به حل مشکلات، گشایش در وضعیت اقتصادی و معشیتی مردم قدم‌های سریع و موثری برداشته شود.
مهمان پرست در حاشیه این نشست به خبرنگار ما گفت: شاید یکی از مهمترین اقدامات که دولت جدید باید انجام بدهد بحث تولید و رفع موانع ، حمایت ها و حرکت در جهت ایجاد یک جهش برای رفع نقاط ضعف تا با یک موضع مقتدرانه بتوانیم در صحنه بین المملی حضور داشته باشیم.
سخنگوی سابق وزارت خارجه تصریح کرد: نقش کارآفرینانان، تولید کنندگان و کسانی که در عرصه صنعت حضور دارند و می‌توانند کشور ما را در یک جایگاه مطلوب قرار دهند بسیار مهم است و امیدواریم با یک ارتباط هماهنگ در سیاست خارجی و ارتباط آن با تولید که ما به عنوان دیپلماسی اقتصادی از آن یاد می کنیم شاهد یک رویکرد جدید در جهت حمایت حمایت از تولید باشیم.
وی در پایان متذکر شد: اگر بخواهیم برای قشر تولید نقش حمایت گرایانه داشته باید بازارهای صادراتی را برای این قشر فراهم کنیم.
همچنین دکتر فدا حسین مالکی، عضو کمیسیون امنیت مجلس در این همایش حضور پیدا کردند و در حمایت از مواضع آیت الله رئیسی گفتند: تشکر می کنم از همایشی که دوستان در نظر گرفتند به خصوص از افرادی که در سراسر کشور تلاش کرده بودند و آروزی توفیق برای این عزیزان دارم، همایش بسیار خوبی بود و امیدوارم همه برای حضور پررنگ برای دولت آینده آماده و سرحال باشند.
رئیس فراکسیون مرزنشینان مجلس، کابینه انقلابی و قوی را به نمایندگی از مجلس از دولت آینده خواستار شد و افزود: طبیعی است اولین حرکت جناب آقای رئیسی شناسایی و معرفی کابینه به مجلس شورای اسلامی است و انتظار مجلس این است با نگاهی که ایشان دارد یک کابینه قوی و در واقع قوی، جهادی و انقلابی که بتواند مشکلات مردم را سریع برطرف کند تشکیل شود.
مالکی ادامه داد: ملت ما انتظار دارند که تحول اساسی در کشور به وجود بیاید و مردم در همان روزهای اول احساس کنند که این مهم در کشور رخ داده است.
وی افزود: من از نزدیک به نگاه آیت الله رئیسی اطلاع دارم که نگاه ایشان این است که مردم از همان روزهای اول احساس کنند که در سفره هایشان تغییر حاصل می شود و اشتغال جوانان و رونق اقتصادی پر رنگ خواهد شد.
این نمانیده مجلس به برخی سیاه نمایی ها در مناظرات اشاره کرد و گفت: ایشان بیش از ده سال ریاست های مختلفی در نظام داشته اند که مسلط به امنیت، اقتصاد و سیاست بوده اند و چطور می شود در مناظرات انتخاباتی این همه هجمه علیه ایشان باشد.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان تصریح کرد: خداروشکر نگاه آیت الله رئیسی به مواضع سیاست خارجه خیلی مواضع خوب، محکم است و از این جهت ما دغدغه هایی که در دوران فعلی داریم در دولت آیت الله رئیسی با مواضعی که بیان کردند انشالله وجود نخواهد داشت.
حضور سردار طلایی، و دیگر عزیزان در این همایش از نکات ویژه همایش تجلیل از معاونت سیاسی احزاب، تشکل های مردمی و ستاد کارآفرینان کشوری بود.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =