وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی با تبریک هفته تعاون، این هفته را یادآور نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به تجلی اقتصاد مردمی دانست.
به نقل از نوپیام ، حجت‌الله عبدالملکی در پیامی به‌مناسبت هفته تعاون نوشت: هفته تعاون، یادآور جایگاه و نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مشارکت و حضور اثربخش مردم در اقتصاد و تجلی اقتصاد مردمی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این پیام تأکید کرد: روح تعاون و توصیه به همکاری را به‌وضوح می‌توان در آموزه‌های دین مبین اسلام و قرآن کریم مشاهده کرد، کما اینکه تعاون، همکاری و وحدت مردم در بخش‌های مختلف، زمینه‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و حاکمیت مردم بر کشور بوده است.

در این پیام آمده است: تعاونی‌ها را می‌توان به‌عنوان قالبی مردم‌محور و نشئت‌گرفته از خواست و اراده مردم برای غلبه “تأمین نیاز جمعی” بر فردگرایی و اصالت سرمایه دانست.

در ادامه این پیام آمده است: امروزه تعاون در اقتصاد کشور دارای اهمیتی ویژه و نمایان است که نمود آن را می‌توان در سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اصل 44 به‌خوبی مشاهده کرد.

در بخش دیگری از این پیام تأکید شده است: بی‌شک اجرای این سیاست‌ها و ترویج و رونق بخش تعاون در اقتصاد کشور، حضور و بروز اراده مردمی، سهام‌داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه‌های خود، نقشه راه و رسالت “وزارت مردم” خواهد بود.

این پیام می‌افزاید: ضمن تبریک و پاسداشت هفته تعاون از تمامی زحمت‌کشان این عرصه؛ همکاران و خدمت‌گزاران مردم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هم‌چنین تعاونگران عزیز که بار اصلی این بخش را به دوش می‌کشند قدردانی می‌کنم و از درگاه احدیت منان برای ایشان توفیق روزافزون مسئلت می‌نمایم.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =