میثم محمدی پرست سرنوشت تلخ را با اراده ای بزرگ شیرین کرد.

به گزارش خبرنگار نوپیام :  میثم محمدی پرست مدیر عامل شرکت بهساز صنعت صبا که از سال ۱۳۸۸ فعالیت رسمی خود را در این شرکت با موضوع اجرای پروژه های ساختمانی راه سازی و عمرانی آغاز نموده است

وی افزود در این مدت بیش از ۱۰ پروژه ملی و ۱۰۰ پروژه درون استانی به سر انجام رسانده است که حدود ۳۰۰ نفر مجموعا مشغول به کار بودند .
در سال ۱۳۹۱ به عنوان مدیر نمونه جوان کشور در سال‌های ۹۱ و ۹۲ به عنوان کار آفرین نمونه کشور نیز معرفی شده است این کارآفرین خلاق گفت : با توجه به عملکرد اینجانب در حوزه‌ استاندارد سازی نیز نشان عالی مشتری مداری نیز دریافت کرده ام .

متاسفانه در سال ۹۴ و ۹۵ در اجرای پروژه محوطه سازی پالایشگاه که کارفرما شرکت ف . ر . م مطالبات حقه او را که حدود۲۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰میلیارد ریال که تمام تلاش و سرمایه چند ساله وی بود را پرداخت نکردند که این موضوع باعث شد به شدت دچار مشکلات زیادی شود و بابت ضمانت و اسناد مالی و شکایت نیروهای کاری و پیمانکاهام روانه ندامتگاه رشت شد که پس مدتی رهایی یافت و مجدد اقدام به شروع فعالیت های خود کرد در این راستا با توجه به شرایط مالی و روحی که پیش آمده بود نیاز به حمایت هایی داشت که مردی خیر و بزرگ به نام حاج آقا پناهی یکی از بزرگ مردان کار آفرین و آزاده کشور باحمایتهایشان دست ایشان را گرفتند و خدا رو شکر الان از شرایط خوبی بر خوردار هست .

او ثابت کرد که حمایت از نخبگان حمایت از ایران است و اکنون با لطف خداوند بزرگ میثم محمدی پرست دوباره به کار شده است . محمدی پرست اضافه کرد من نیز بر اساس مسولیت اجتمایی خویش تعدادی از مددجویان جویای کار را در پروژه های عمرانی خود مشغول به کار کرده ام و امید دارم با حمایت های مسئولین مومن و لایق دولت سیزدهم مجدد بتوانم در این راستا کار آفرینی کرده و اشتغال زایی خود را گسترش دهم و عده ای نیز مشغول به کار گردند .

جا داره با توجه به اتفاقات پیش آمده برایم و حمایت های عزیزانی چون حاج آقا خیری ، آقای دکتر سروش دلیلیان و حاج آقا پناهی تشکر و قدردانی دانی ویژه ای داشته باشم که در این مدت اگر کمکهای ایشان نبود شرایطم معلوم نبود به کجا رسیده بود که الحمدلله رو به پیشرفت می باشد .

رسالت هر رسانه ای تکریم و قدردانی از این کارآفرینان خلاق و برجسته است که برای آبادی ایران همواره سختی ها را به جان می خرند

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =