صالح مصطفوی مربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم فکری اساسی برای استقلال شود، نه فقط به خاطر نفری خاص، بلکه برای نام بزرگ این تیم.
به نقل از نوپیام، صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده مشهد در دیداری معوقه از هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی فردا یک دیدار معوقه است و هر دو تیم شناخت خوبی نسبت به هم دارند. در 20 روز تطعیلی لیگ می‌توانستیم فرصت خوبی برای آماده‌سازی داشته باشیم، اما شرایطی که باید باشد فراهم نشد. صحبت‌هایی که برای شرایط موجود در استقلال منعکس شد، به مذاق آقایان خوش نیامده است و به قول مجیدی در شرایط آچمز قرار گرفته‌ایم.

وی افزود: اگر مشکلات را به مدیران بگوییم، هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند. اگر به هواداران انتقال دهیم، از جانب دوست و دشمن مورد حمله قرار می‌گیریم. در وضعیتی قرار گرفته‌ایم که در شأن باشگاه بزرگ استقلال و هواداران میلیونی‌اش نیست. در این شرایط سخت تلاش می‌کنیم با همه مشکلات برای بازی تمرکز کنیم تا عملکردی را که در خور و شأن استقلال است، داشته باشیم، هر چند این کار سخت است، چرا که بازیکنان در شرایط بدی هستند. وقتی خودم را جای محمدحسین مرادمند می‌گذارم، نمی‌دانم چطور خودش را آماده می‌کند. امیدوارم فکری اساسی برای استقلال شود، نه فقط به خاطر نفری خاص، بلکه برای نام بزرگ استقلال. شرایط ایجاد شده اصلاً در شأن باشگاه استقلال نیست. حداقل شرایطی ایجاد کنند که با تیم‌های میانه جدول وضعیت برابری داشته باشیم!

مربی تیم فوتبال استقلال درباره حضور سیدمهدی رحمتی و دیگر مربیان استقلالی روی نیمکت پدیده مشهد گفت: عزیزان، بزرگان و پیشکسوتان استقلال در پدیده هستند و شخصاً برای آنها احترامی ویژه قائلم. قطعاً مربیان پدیده از استقلال شناخت دارند، اما تلاش می‌کنیم با همه مشکلات حاشیه‌ای بتوانیم فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم.
مصطفوی در مورد عدم انتقال امین قاسمی‌‌نژاد از پدیده به استقلال یادآور شد: بارها درباره این انتقال صحبت شده است. باشگاه ما موفق نشد این بازیکن را در نیم‌فصل جذب کند. قاسمی‌نژاد بازیکنی است که مورد تأیید استقلال بوده. پدیده بازیکنان خوبی دارد که سرآمدش امین قاسمی‌نژاد است. امیدوارم با بازیکنان خوبی که هر دو تیم دارند، هواداران فردا فوتبال باکیفیتی را ببینند.

وی درباره محروم و مصدومان استقلال برای دیدار با پدیده گفت: ما یک لشگر مصدوم و غایب داریم. ویزای دیاباته را هم نتوانستند بگیرند. او همراه خانواده‌اش به ترکیه آمد، اما موفق به حضور در ایران نشد. میلیچ، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و احمد موسوی مصدوم هستند. چند بازیکن رده امید در تمرینات شرکت کرده‌اند تا شاید از وجود آنها در لیست 18 نفره استفاده کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: آرزو می‌کنم این شرایطی که به استقلال تحمیل شده است، روی نتایج تیم در مسابقات تأثیرگذار نباشد تا افرادی که این شرایط را تحمیل کردند، به هدف‌شان نرسند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =