جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز گفت، زنوزی به آنها وعده داده است به‌زودی پنجره نقل‌و‌انتقالاتی این باشگاه باز خواهد شد.
جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتور  درباره آخرین وضعیت باشگاه تراکتور و بحث اضافه شدن یک مربی خارجی به کادر فنی این باشگاه اظهار داشت: دو سه مربی اسپانیایی، انگلیسی و کروات مدنظر ما هستند و در حال مذاکره با آنها هستیم تا هر کدام شرایط بهتری داشت به کادر فنی اضافه شود.

وی در واکنش به شایعاتی که در مورد جذب کرار جاسم در رسانه‌‌های عراقی مطرح می‌شود، تصریح کرد: اصلاً این بازیکن در لیست کمالوند نیست. ضمن اینکه فعلاً جذب بازیکن خارجی هم ممنوع است. من این شایعه را پیگیری کردم. مصاحبه کرار برای سال‌های قبل است، اما متأسفانه الان دوباره این موضوع مطرح شده است. نه با کرار صحبتی شده و نه اصلاً مدنظر کادر فنی باشگاه است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد جذب مهدی کیانی نیز گفت: کیانی هفت الی هشت سال در تبریز حضور داشته و همیشه عضوی از باشگاه ماست، اما مذاکره با او را کمالوند پیگیری می‌کند و فعلاً چیزی مشخص نیست.

نظمی در واکنش به این پرسش که پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه تراکتور به دلیل شکایت آنتونی استوکس و علیرضا منصوریان بسته است و این باشگاه نمی‌تواند از بازیکنان جدید استفاده کند، خاطر نشان کرد: زنوزی وعده داده است تا به‌زودی پنجره باشگاه باز شود. مشکلی از این بابت وجود ندارد. ان‌شاءالله به‌زودی این مشکل هم حل خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا مذاکراتی با علیرضا منصوریان داشته است یا خیر، گفت: صحبتی نکردیم، اما قصد دارم با منصوریان صحبت کنم. درست است که حکم علیه ما صادر شده، اما به نظرم این موضوع از نظر اخلاقی هم درست نیست. متأسفانه از طرف باشگاه در این پرونده اتفاقاتی افتاده که باعث شده است باشگاه به پرداخت تمام مبلغ قرارداد منصوریان محکوم شود. این اتفاقات هم از نظر من مشکوک است. نمی‌خواهم زیاد در این مورد حرف بزنم، ولی با منصوریان صحبت خواهم کرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره بحث جدایی چند بازیکن تراکتور از جمله محمدرضا اخباری و مهدی تیکدری توضیح داد: نظر سرمربی برای ما بسیار مهم است. کمالوند صراحتاً اعلام کرده است به هیچ وجه اخباری را به تیم‌های ایرانی نمی‌دهد. اگر پیشنهاد خارجی برای او بیاید آن وقت تصمیم‌گیری می‌کنیم، اما به هیچ وجه این بازیکن را به تیم‌های ایرانی نخواهیم داد درباره بازیکنان دیگر هم هنوز درخواستی به ما نرسیده است. هر زمان درخواست رسمی بیاید، با کادر فنی در میان می‌گذاریم و تصمیم خواهیم گرفت.

نظمی در پایان در مورد مطالبات بازیکنان تراکتور و اینکه برخی از بازیکنان قصد دارند به همین دلیل قراردادشان را فسخ کنند، گفت: تا 48 ساعت آینده تمام مطالبات بازیکنان‌مان را صفر خواهیم کرد. تا این لحظه هم هیچ بازیکنی زیر 55 درصد دریافتی نداشته است و حتی برخی از بازیکنان‌مان تا 70 درصد نیز پول گرفته‌اند، اما با این حال همانطور که گفتم تمام مطالبات بازیکنان را تا پایان هفته پرداخت خواهیم کرد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =