حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آجودانی مدیر خیریه جهادی حضرت علی اکبر علیه السلام گفت:
محرومیت زدایی در راستای منویات مقام معظم رهبری از جمله دغدغه‌های خیریه است
حجت الاسلام والمسلمین آجودانی در گفت وگو با خبریجات گفت: خیریه جهادی حضرت علی اکبر علیه السلام متشکل از جوانان خود جوش طلبه‌ و بسیجی‌های دانشجو می‌باشد که قبل از دستور العمل عمومی مقام معظم رهبری در راستای محرومیت زدایی و مواسات و همدلی فعالیت‌شان را آغاز کرده بودند لذا بعد از فرمایشات حضرت آقا، برای قرارگاه جهادی ما قوت قلبی صورت گرفت که در راستای منویات ایشان فعالیت کرده ایم.
وی محرومیت زدایی را راستای فعالیت خیرخواهانه این قرارگاه جهادی برشمرد و افزود: قرارگاه جهادی و خیریه حضرت علی اکبر بیش از دو سال و اندی در راستای محرومیت زدایی و رسیدگی به مناطق محروم مناطق استان البرز، کرج، ساوج بلاغ و حومه فعالیت خود را آغاز کرده است و خداروشکر تا به امروز قدم‌های مبارکی برداشته شده است.
آجودانی تصریح کرد: شاید در همان روزهای نخست تصورمان این نبود که کارهای بزرگی صورت بگیرد از قبیل بسته‌های معیشتی که به طور منظم و ماهانه بین محرومین و مددجویان توزیع می‌گردد که سعی کرده ایم از بهترین کیفیت استفاده کنیم.
مدیر خیریه علی اکبری به اقدامات مهم این خیریه اشاره کرد و گفت: در همین راستا از اقدامات مهم خیریه،کمک هزینه مسکن مدد جویان است که به صورت تمام بهاء و نیم بهاء ،کمک هزینه مسائل پزشکی و درمانی، ترمیم و بازسازی منازل مسکونی، اهدای سیسمونی و جهیزیه و اطعام غذای گرم و بسته‌های معیشتی می‌باشد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: قرارگاه جهادی و خیریه علی اکبر به صورت خودجوش فعالیت و از جای مشخصی منبع درآمد خاصی ندارد و تمام پول‌ها توسط خیرین صورت می‌گیرد لذا اینجانب دست یاری به سمت خیرخواهان دراز می‌کنم و ما را در این امر خدا پسندانه یاری بدهید.
شماره کارت: 6273811165141356 محمدعلی آجودانی
شماره شبا: IR 120630461108011504949062 خیریه حضرت علی اکبر علیه السلام
اینستاگرام: kh_hazratealiakbar

 

 

 

 

 

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =