بهتاش فریبا پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت این تیم در فینال جام حذفی بد بازی نکرده است و ابراز امیدواری کرد در فصل بعد با شرایطی بهتر در مسابقات حضور یابد.
بهتاش فریبا درباره شکست تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان در فینال جام حذفی در ضربات پنالتی و از دست دان قهرمانی اظهار داشت: استقلال خیلی بد نبود و در 90 دقیقه خوب بازی کرد. بازی در 10 دقیقه اول دست فولاد بود و در ادامه هافبک‌های استقلال بازی را گرفتند. درست است استقلال خیلی روی دروازه حریف موقعیت ایجاد نکرد و آنها یکی دو موقعیت با سر به دست آوردند، اما تیمِ مجیدی خیلی بد نبود. از دقیقه 85 به بعد، استقلال اُفت کرد که با تعویض‌های مجیدی کمی شرایط بهتر شد. فولاد اما، به لحاظ روحی آماده‌تر بود و بازیکنان دوندگی زیادی داشتند.

وی افزود: بیشترین عاملی که باعث عدم قهرمانی استقلال شد فشاری بود که به بازیکنان برای گرفتن جام وارد شد. با هر کسی صحبت می‌کردیم دنبال جام بودند، پیشکسوتان، هواداران و همه دنبال قهرمانی بودند. پیش از آغاز المپیک همه می‌گفتند حسن یزدانی در کشتی آزاد طلا می‌گیرد، اما نگرفت، چرا، چون فشار زیادی به او وارد آمده بود. فشار روحی باعث شد که استقلال نتواند بازی همیشگی خود را انجام دهد. پنالتی هم شانسی است. از طرفی، باید برگردیم به بازی قبلی که چطور دو بازیکن استقلال اخطار گرفتند و بازی به این مهمی را از دست دادند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال یادآور شد: خط دفاع استقلال روز خوبی را سپری کرد و خط هافبک هم سعی در کنترل بازی داشت. زمانی که بازی به وقت‌های اضافه رفت هر دو تیم راضی به پنالتی بودند. خیلی دوست داشتم مجیدی جام بگیرد، اما متأسفانه نشد و امیدوارم برای فصل آینده تیم قوی‌تر بسازد.

فریبا در مورد اینکه استقلال برای دیدار فینال نیمکتی خالی داشت، گفت: نیمکت استقلال خیلی وقت است خلوت شده. مجیدی هم روی نیمکت نبود و یکی از دلایل اُفت استقلال از دقیقه 85 به بعد، نبود او بود. باید برای فصل بعد تیم خوبی ببندند، ترزیق مالی خوبی شده و نفرات فعلی حفظ شوند. باید سه چهار بازیکن درجه یک جذب شوند تا از اول فصل برای قهرمانی استارت زده شود. خیلی برای هواداران استقلال ناراحت شدم. آنها خیلی دوست داشتند فصل با قهرمانی در جام حذفی تمام شود. امیدوارم فصل بعد جبران کنند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =