در هشتمین نمایشگاه و کنگره شبکه، انرژی و شهر هوشمند استانبول از دستگاه POS اندرويدى ارز ديجيتال رونمایی شد.

هشتمین نمایشگاه و کنگره شبکه، انرژی و شهر هوشمند استانبول از امروز (۲۷ خردادماه) به مدت دو روز با حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و در قالب پاویون شرکت های دانش بنیان برگزار می شود.

على پاک باخته گان زنجانى، مدير ارشد استراتژى و نايب رئيس هيئت مديره شركت دانش بنيان زنجيره بلوكى سبحان اظهار کرد: در نمايشگاه شهر هوشمند كه از امروز (۲۷خردادماه) به مدت دو روز با حضور شهرداران شهرهاى بزرگ دنيا آغاز به کار کرده مجموعه ما نیز حضور دارد .

وی هدف از شرکت در این نمایشگاه را معرفی ATM ارز ديجيتال عنوان کرد و گفت: همچنین در این نمایشگاه از محصول جديدمان كه دستگاه POS اندرويدى ارز ديجيتال است، رونمايى می کنیم و هدف اصلي ما این است که کشورمان و فعالان ایرانی این حوزه را بعنوان توسعه دهندگان صنعت بلاكچين به دنيا معرفى كنيم.

وی با بیان اینکه از ايران ٢٠ شركت دانش بنيان به دعوت معاونت علمی و فناورى رياست جمهورى در پاويون حضور دارند گفت:حضور چشمگیر شرکت‌های دانش بنیان کشورمان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در نمایشگاه شبکه، انرژی و شهر هوشمند ترکیه با هدف صادرات خدمات فنی و مهندسی و معرفی محصولات ایرانی به کشورهای دیگر صورت می گیرد.

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان زنجیره بلوکی سبحان با بیان اینکه این نمایشگاه با حضور کشور‌های مختلف جهان برگزار می شود عنوان داشت: در این‌نمایشگاه از دستگاه POS اندرويدى ارز ديجيتال رونمایی می کنیم و در تلاشیم تا با کشورهای دیگر نیز در این زمینه تعامل کرده و ارتباطاتی را برقرار کنیم.

پاک باخته گان زنجانی با اشاره به اینکه یکی از شاخصه‌های اصلی شرکت‌های دانش‌بنیان نگاه به بازار‌های برون‌مرزی و کسب آمادگی و ایجاد زیرساخت‌های لازم در بنگاه برای ورود به این حوزه است، اظهار کرد: این‌نمایشگاه با هدف حل مشکلات شهر‌ها و ارائه راه‌حل‌هایی برای شهر‌های هوشمند، شبکه‌های هوشمند و انرژی هوشمند و با محور‌های حمل‌ونقل، مدیریت انرژی، اقتصاد، امنیت، زیرساخت، هوشمندسازی در همه زمینه‌ها، توسعه و رقابت بین شهر‌ها و بهبود کیفیت زندگی در استانبول برگزار می شود.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =