اعضای هیئت مدیره شرکت دانش بنیان زنجیره بلوکی سبحان با سرکنسولگر ایران در استانبول در محل کنسولگری دیدار کردند.
جواد معبودی فر سرکنسول ایران در استانبول در دیدار مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان زنجیره بلوکی سبحان، وعده همکاری و مساعدت برای معرفی و تعامل تجار و فعالان موفق حوزه ارز دیجیتال را داد.

معبودی فر با بیان اینکه هدف از این دیدار برقراری روابط جدید و گسترش سطح همکاری‌ها است گفت: قصد داریم در این دیدارها زمینه مناسب برای گفتگو با شرکت‌‌‌ها را فراهم کنیم و بتوانیم‌در حوزه های مختلف، همکاری های لازم را برای ایجاد تعامل بیشتر بین دو کشور انجام دهیم.

همچنین علی پاک باخته گان زنجانی ، مدیر ارشد استراتژی و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان زنجیره بلوکی سبحان با ابراز خرسندی از این دیدار ، آن را نقطه عطفی در برقراری و گسترش روابط دو کشور ایران و ترکیه در حوزه ارزهای دیحیتال برشمرد.

وی گفت: یکی از شاخصه‌های اصلی شرکت‌های دانش‌بنیان نگاه به بازار‌های برون‌مرزی و کسب آمادگی و ایجاد زیرساخت‌های لازم در بنگاه برای ورود به این حوزه است، و ما نیز در این عرصه وارد شدیم .

رئیس کمیسیون رمر ارز وبلاکچین سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز در عین حال تاکید کرد : حضور در نمایشگاه ها یکی از مهم ترین ابزارهای معرفی محصولات و آشنایی با تولیدات و خدمات دیگران است و طبیعتا شرکت در نمایشگاههای خارجی این امکان را فراهم می کند تا بتوانیم محصولات و تولیدات بومی کشورمان را به سایر کشورها معرفی کنیم و متقابلا با محصولات دیگر کشورها نیز آشنا شویم.

پاک باخته گان زنجانی تصریح کرد: ما به این نمایشگاه آمده ایم تا با معرفی اولین دستگاه پوز (pos)اندرویدی ارز دیجیتال و دیگر محصولاتمان در این حوزه، دانش و توان ایرانیان را در زمينه بلاكچين به رُخ جهانيان بكشيم.

گفتنی است؛ محسن سبحانی ، مدیرعامل شرکت دانش بنیان زنجیره بلوکی سبحان نیز با اشاره به اینکه زیرساخت های کسب و کار و اقتصاد دیجیتال در شهرهای دیجیتال نقش محوری بازی می کنند اظهار کرد: در حال حاضر شش درصد اقتصاد ایران در حوزه دیجیتال فعال است و تا ۴سال آینده سهم اقتصاد دیجیتال از اقتصاد ایران حداقل ۱۰درصد خواهد بود که لزوم توجه به این نوع اقتصاد را مشخص می کند و ما نیز تمرکز ویژه بر روی حوزه اقتصاد دیجیتال داریم‌.

موسس خانه بلاکچین ایران همچنین با اشاره به نمایشگاه و کنگره شبکه، انرژی و شهر هوشمند ترکیه که با حضور کشور‌های مختلف جهان برگزار شد عنوان کرد: در این‌نمایشگاه از دستگاه POS اندرويدى ارز ديجيتال رونمایی کردیم و در تلاشیم با کشورهای دیگر نیز در این زمینه تعامل کرده و ارتباطاتی را برقرار کنیم و با این هدف نیز در نمایشگاه شرکت کرده و محصول بومی کشورمان را معرفی کردیم.

گفتنی است: شرکت دانش بنیان زنجیره بلوکی سبحان پس از رونمایی از دستگاهCTM تحت برند EXfaدر ایران ؛ محصول جدیدی از توانمندی های کارشناسان ایرانی را در هشتمین نمایشگاه و کنگره شبکه، انرژی و شهر هوشمند ترکیه که روزهای ۲۷ و ۲۸ خردادماه برگزار شد، عرضه کرد. رونمایی از دستگاه پوز (POS)دریافت و پرداخت بیت کوین بر روی شبکه لایتنینگ(lightening) نشان می دهد که فعالان فناوری های نوین در ایران بر روی لبه دانش جهانی حرکت می کنند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 15 =