دکتر فرشاد دهقانی دبیر شورای راهبردی دارو و تجهیزات پزشکی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی طی پیامی از حماسه حضور آحاد مردم، بویژه داروسازان و مهندسین تجهیزات پزشکی و کارآفرینان و فعالین این حوزه ی سلامت در انتخابات ریاست جمهوری تقدیر و تشکر کرد. دبیر شورای راهبردی دارو و تجهیزات پزشکی در متن این پیام خطاب به مردم عزیز ایران زمین گفتند :
مردم فرهیخته و گرانقدر ایران زمین در حماسه حضور خود در ۲۸ خرداد اراده راستین مردمی آزاده را برای پایداری، عزت و سربلندی این سرزمین به نمایش گذاشته و صلابت و قدرت خود را به رخ جهانیان و بد خواهان ملت فهیم ایران کشیدند. شورای راهبردی دارو و تجهیزات پزشکی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی مفتخر است که با شور آفرینی در جریان تبلیغات انتخاباتی و دعوت از همه فعالین و صاحب نظران صنعت دارو و تجهیزات پزشکی و جلب نظر این نخبگان و کا ر آفرینان عرصه دارو و تجهیزات پزشکی برای شرکت در انتخابات، از تجارب، نظرات و برنامه های پیشنهادی ایشان در تدوین راهبردهای مانع زدایی در مسیر توسعه، بهره برداری نماید، که این مهم بصورت سندی از تجمیع نظرات نخبگان صنعت گرد آوری شد .
شورای راهبردی دارو و تجهیزات پزشکی ضمن تقدیر و سپاس از همه فعالین صنعت دارو و تجهیزات پزشکی، میزبان دائمی این نخبگان گرانقدر در مسیر پیشرفت صنعت می باشد.
شورای راهبردی دارو و تجهیزات پزشکی خداوند منان را شاکر است که مردم شریف ایران با انتخابی هوشمندانه، آیت الله رئیسی را به عنوان رییس جمهور برگزیدند و این را یک توفیق الهی می داند که در این مقطع حساس نصیب کشور عزیز مان شده است . ایمان داریم با حضور آیت الله رئیسی نقش نخبگان و دلسوزان و دانشمندان عرصه دارو و تجهیزات پزشکی پررنگ تر از قبل و منجر به اثرات مفید برای کشور و مردم خواهد شد.
در پایان شورای راهبردی دارو و تجهیزات پزشکی پیروزی ملت ایران را به حضور رهبر فرهیخته انقلاب تبریک عرض می نماید.
الله ولی التوفیق و له الشکر
دکتر فرشاد دهقانی
دبیر شورای راهبردی دارو و تجهیزات پزشکی

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =