برگزاری مراسم جشن عید غدیر به همّت جهان پهلوان دکتر سیّدافشین مُباشر و هیئت همراهشان همراه با کودکان کار و بانوان بد سرپرست و بی سرپرست در مناطق مختلف تهران برگزار شد .
به گزارش خبرنگار ما در رسانه‌های خبری ، در روز‌ عید غدیر خُم به همّت جهان پهلوان سیّدافشین مُباشر و هیئت همراه ایشان ( امین آقای فرزانه و دکتر رضا بزرگی و جمعی از خیّرین و پهلوانان و قهرمانان خوب کشور عزیزمان ) برای کودکان کار و بانوان بی سرپرست و بدسرپرست مناطق مختلف شهر تهران مراسمات جشن عیدانه برگزار گردید .

در مراسمات فوق که شامل آیتم های مختلفی نظیر :
قرائت آیاتی چند از کلامُ ا… مجید ، مداحی و مولودی و اجرای برنامه توسط گروه های تواشیح و مداحان گرامی ، برگزاری مسابقات و اهدای جوایزی بین کودکان کار ، اهدای پوشاک و هدایا به بانوان بی سرپرست و بدسرپرست ، پخش غذا و بسته های معیشتی که بین خانوارهای مستضعف توزیع گردید ، به لطف خداوند سُبحان و مدد اهل بیت(ع) و به همّت این جوانمردان و کُهن کِسوتان دل های زیادی شاد و مَسرور گردید .

در مقابل دوربین خبرنگاران سیّد افشین مباشر اظهار داشت :
کمک و انفاق کردن هنر نیست و در واقع وظیفه ای هست که از جانب خداوند بر دوشِ تمامی ما قرار داده شده و وقتی نیازِ انسانی را رفع کرده و گره ای را میگشائیم در اصل خود را به ریسمان الهی گره زده و دِینِ شکرگزاریِ خود را به خالقمان اَدا مینمائیم .

در ادامه سیّدافشین مباشر مراتب قدردانی خود را از جمیع خیّرین عزیز و گرانقدر میهن اسلامی و عزیزمان بالاخص برادران زحمتکش کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار داشته و برای تمامی کسانی که به هر نحو و شکلی کمک حال قشر نیازمند جامعه هستند آرزوی توفیق و سلامتی و طلب خیر و برکت کرد .

لازم به ذکر است که دکتر سیّدافشین مُباشر سالیانه سال هست که در خیریه های مختلفی نظیر : لقمه مهربانی . پهلوانان . موسسه بین المللی سفیران صلح . امام رضایی ها و … در بخش شورای مرکزی مشغول فعّالیّت و خدمت بوده و به تازگی نیز از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) برای ریاست مرکز خیریه ای در غرب تهران منتخب گردیده است .

گزارش خود را با دعای پایانی جهان پهلوان سیّدافشین مباشر اینگونه خاتمه میبخشیم :

الهی که به حقّ عظمت غدیر جملگی غدیری گردیم و از دَست در دَست نَهادنِ نَبی(ص) و عَلی(ع) دَرسِ اتّحاد و دستگیری بگیریم و وِلایی باشیم نه خَوارِج مسلک و پشتیبان ولایت فقیه و اُمّتِ خود باشیم تا گزندی به پیکره یِ میهنمان وارد نگردد & الهی که به حقّ حقّانیّت علی(ع) ظهور حضرت صاحب الامر(عج) تعجیل و السّاعه گردد و به یُمنِ فرج مولایمان تمام مُصیبت ها و گرفتاری ها و مَشیّت ها از زمین رَخت بَر بَسته و دنیا عاری از فقر و فقیر و غم و درد و غصّه گردد

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 3 =