شبکه نسیم با آغاز تابستان پخش مسابقه دورهمی، سریال طنز حالا برعکس، ورزشیا، کارستون و ادامه پخش خندوانه، دست‌انداز و هوش برتر را روی آنتن می‌برد.
به نقل از نوپیام، فصل اول مسابقه «دورهمی» با اجرا و کارگردانی مهران مدیری در این دوره به پخش خود ادامه می‌دهد. این برنامه با رویکرد آموزشی و برپایه آگاهی بخشی طراحی و تولید شده است و با سؤالات فرهنگی، هنری، ادبیات و تاریخ و … بستری مناسب برای سرگرمی و نشاط آفرینی را ایجاد می‌کند.

128 نفر شرکت کننده در فصل نخست این برنامه از میان بیش از 6000 نفر شرکت در آزمون ورودی آنلاین و حضوری برای دورهمی انتخاب شده‌اند که با حضور در مراحل مسابقه به فینال و جایزه این برنامه دست خواهند یافت. دورهمی روزهای جمعه تا دوشنبه هر هفته ساعت 23 از شبکه نسیم پخش می‌شود.

«خندوانه» در ادامه فصل هفتم با کارگردانی و اجرای رامبد جوان با دعوت از مهمانان مختلف در روزهای سه شنبه تا پنجشنبه ساعت 23 به پخش خود ادامه می‌دهد. با اینکه شکل و شمایل برنامه دورهمی از آن حالت تاکشو خارج شده اما باید دید رقابت رامبد جوان و مهران مدیری در فصل تابستان به کجا خواهد رسید و عاقبت این دو بِرند تلویزیونی چه خواهد شد؟

مجموعه طنز تلویزیونی «دست انداز» نیز از سال جدید با توجه به رویکرد شبکه نسیم طراحی و تولید شده است. این مجموعه آیتمی، شوخی با برنامه های تلویزیونی را محور اصلی قرار داده. این برنامه به کارگردانی شهاب عباسی و بازی آرش میراحمدی، ابراهیم شفیعی، کوروش معصومی، مرتضی رستمی، سوسن‌ پرور، میثم رستگاری و… هر شب ساعت 21:30 از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود.

«ورزشیا» با نگاه به جذابیت حوزه ورزش، طراحی و پیش بینی شده است و در ایام رقابت های یورو 2020 وی آنتن می رود. این برنامه با معرفی کشورهای شرکت کننده، به اتفاقات جام ملت های اروپا، با زبانی طنز این رویداد را مورد بررسی قرار می دهد. این برنامه را هر شب ساعت 22:15 روی آنتن می‌رود.

«کارستون» با اجرای میثم درویشان‌پور به سراغ مشاغل و فضاهای کاری مختلف می‌رود. این برنامه شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:15 روی آنتن می‌رود.

«نسیم آوا» هم از جمله برنامه‌هایی است که پخش آن در شبکه نسیم ادامه خواهد داشت.

«حالا برعکس» مجموعه‌ای است که فرایند تولید برنامه تلویزیونی را با نمایی طنز به تصویر می‌کشد و در این مسیر پشت صحنه برنامه خندوانه را بستر روایت خود قرار داده است. حالا برعکس برداشتی طنز گونه از برنامه خندوانه است که باکارگردانی محمود کریمی و با بازی حامد همایون خواننده، در کنار جمعی از بازیگران باسابقه تئاتر و تعدادی از اهالی «خندوانه» تدارک دیده شده است. «حالا برعکس» هر شب ساعت 21 پخش می‌شود.

«هوش برتر» نیز بر اساس روال گذشته با حضور شرکت کنندگان برتر و با اجرای آریا طاهری هر روز ساعت 19 پخش می‌شود.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پنج =