سخنگوی سابق وزارت خارجه در همایش ستاد آیت الله رئیسی گفت:
برای گشایش اقتصادی همه باید به دولت جدید کمک کنیم
همه باید کمک کنند به دولت آقای رئیسی که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به حل مشکلات، گشایش در وضعیت اقتصادی و معشیتی مردم قدم‌های سریع و موثری برداشته شود.
رامین مهمان پرست در حاشیه همایش تجلیل از معاونت سیاسی احزاب، تشکل های مردمی و ستاد کارآفرینان کشوری ضمن تبریک به مناسبت میلاد علی ابن موسی الرضا (ع ) و پیروزی شخص آیت الله رئیسی در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه این نشست گفت: شرایط کشور به لحاظ اقتصادی شرایط خوبی نیست و دولت جدید مشکلات زیادی را پیش روی خود قرار دارد و بدهکاری‌هایی که دولت فعلی از خود به جای گذاشته است مشکلات را بیشتر کرده است.
وی کمک به دولت جدید را خواستار شد و افزود: همه باید کمک کنند به دولت آقای رئیسی که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به حل مشکلات، گشایش در وضعیت اقتصادی و معشیتی مردم قدم‌های سریع و موثری برداشته شود.
مهمان پرست در حاشیه این نشست به خبرنگار ما گفت: شاید یکی از مهمترین اقدامات که دولت جدید باید انجام بدهد بحث تولید و رفع موانع ، حمایت ها و حرکت در جهت ایجاد یک جهش برای رفع نقاط ضعف تا با یک موضع مقتدرانه بتوانیم در صحنه بین المملی حضور داشته باشیم.
سخنگوی سابق وزارت خارجه تصریح کرد: نقش کارآفرینانان، تولید کنندگان و کسانی که در عرصه صنعت حضور دارند و می‌توانند کشور ما را در یک جایگاه مطلوب قرار دهند بسیار مهم است و امیدواریم با یک ارتباط هماهنگ در سیاست خارجی و ارتباط آن با تولید که ما به عنوان دیپلماسی اقتصادی از آن یاد می کنیم شاهد یک رویکرد جدید در جهت حمایت حمایت از تولید باشیم.
وی در پایان متذکر شد: اگر بخواهیم برای قشر تولید نقش حمایت گرایانه داشته باید بازارهای صادراتی را برای این قشر فراهم کنیم.

 

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 3 =