در حال حاضر تصمیم گرفتم که در انتخابات میان دوره ای شرکت کنم و تجربه و تخصصم به خصوص در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را به نقطه اشتراک بگذارم

به نقل از نوپیام-سردار محمد اسماعیل کوثری با حضور در کمیته مردمی نخبگان ستاد آیت الله رئیسی با مدیریت دکتر علی سحری مقدم به حضور خود در انتخابات میان دوره ای مجلس اشاره کرد و گفت: من دوره هشتم و نهم مجلس نماینده مردم ایران بودم و خداروشکر اقدامات خوبی در این دو دوره صورت گرفت. در حال حاضر تصمیم گرفتم که در انتخابات میان دوره ای شرکت کنم و تجربه و تخصصم به خصوص در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را به نقطه اشتراک بگذارم.

 

وی ادامه داد: همیشه نخبگان در همه عرصه ها اثر گذار بودند چرا که تفکر و برنامه نخبگان حساب شده و تاثیرگذار بوده است لذا ما در مبحث دفاع مقدس هم نخبگانی همچون حسن طهرانی مقدم و حسن باقری داشته ایم.

این مقام مسئول در پاسخ به کارشناسی مبنی از استفاده از نخبگان دانشگاهی و علمی گفت: یک نماینده می تواند از پنج مشاور برخوردار باشد و این پنج نفر را من همیشه سعی کرده ام در موضوع لایحه و طرح مشاور علمی از این عزیزان بهره ببرم تا بهترین وضعیت به نفع مردم و منافع ملی رقم بخورد و این در حد حرف نیست اما من انتظاری که از نخبگان دارم این است که به غیر از کسب علم در صحنه عمل هم وارد بشوند.

کوثری مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را مهم برشمرد و گفت: در رابطه با بحث انتخابات باید بگویم حضور حداکثری مردم منجر می‌شود دشمن نا امید شود. درست است مشکلات اقتصادی در جامعه حاکم است و نتایج خوبی برخی مواقع در جامعه صورت نگرفته است اما برای اقتدار نظام و کشور، حضور حداکثری مردم در انتخابات توصیه می‌شود.

نماینده سابق مردم در مجلس تصریح کرد: بهترین فرد در جمع این هفت کاندید به اعتقاد من آیت الله رئیسی است و من در حال حاضر به موقعیت الان کشور فکر می کنم که فرد آیت الله رئیسی اصلح است.

وی افزود: هر اقتصاد دان خوبی نمی تواند مدیر مدبری باشد. بنی صدر هم اقتصاد دان بود اما بنا نمی شود که مدیر خوبی باشد.

این مدیر توانمند کشوری در پایان افزود: حضرت آیت الله رئیسی در زمانی که مسئولیت دادستانی را داشتند ما از ایشان دعوت به عمل می آوردیم و در حسینیه دوکوهه شهدا سخنرانی می کردند و از همان ابتدا نشان دادند مدیری شجاع و خلاق و مدبری هستند و رسیدگی های بالایی هم در سطح کشور داشتند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =