سینا اسدبیگی درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس گفت:‌ هر دو تیم در این بازی دنبال برد بودند و در مجموع شاهد بازی زیبایی بودیم. کادر فنی ما به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده بود و آقای حسینی گفته بود که آنها در نیمه دوم با چه روشی دنبال گل زدن خواهند بود.
سینا اسدبیگی درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس گفت:‌ هر دو تیم در این بازی دنبال برد بودند و در مجموع شاهد بازی زیبایی بودیم. کادر فنی ما به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده بود و آقای حسینی گفته بود که آنها در نیمه دوم با چه روشی دنبال گل زدن خواهند بود. ما دقیقاً روی همان چیزی که سرمربی پیش‌بینی کرده بود گل خوردیم و متأسفانه روی دو صحنه تمرکز خودمان را از دست دادیم. در بازی با گل‌گهر هم دقیقاً از جایی ضربه خوردیم که کادر فنی هشدار داده بود.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا قبول داری تیم ذوب‌آهن برابر پرسپولیس خوش‌شانس بود؟»، تصریح کرد: شرایط پرسپولیس را نباید با تیم ما مقایسه کنید. آنها واقعاً بازیکنان باکیفیتی دارند و چند سال هم کنار هم بازی کرده‌اند. ما هم نهایت تلاش‌مان را کردیم که امتیاز بگیریم. شما دیدید که پرسپولیس چند بازیکن را در اختیار نداشت، ولی باز هم در زمین مسابقه و روی نیمکت بازیکنان تعیین‌کننده‌ای حضور داشتند. بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب همدیگر را در زمین مسابقه پیدا می‌کنند و من معتقدم که آنها قوی‌ترین تیم لیگ هستند. این هم به خاطر آن است که پرسپولیس در چند سال اخیر کمترین تغییرات را داشته است.
اسدبیگی در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند، اظهار داشت: خیلی دوست داشتم این گل سه امتیازی باشد، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد. ما می‌توانستیم از این بازی امتیاز بگیریم، ولی متأسفانه در چند صحنه تمرکزمان را از دست دادیم.
هافبک ذوب‌آهن درباره اینکه از وی به‌عنوان جانشین قاسم حدادی‌فر نام برده می‌شود، گفت: برای آقا قاسم آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم دوباره در زمین مسابقه کاپیتان تیم‌مان را ببینیم. من هم تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم، در بازی با استقلال که پاس گل دادم و در بازی با پرسپولیس هم گل زدم و تلاش می‌کنم تا در ادامه بازی‌ها هم برای تیمم مثمرثمر باشم. من در ذوب‌آهن راحت فوتبال بازی می‌کنم و هیچ استرسی ندارم.

اسدبیگی راجع به حکم دیدار جنجالی سایپا – پیکان و اینکه آیا ذوب‌آهن خطر سقوط را احساس نمی‌کند، یادآور شد: این حکم اجحاف در حق پیکان بود و نظر من این است که نباید نتیجه بازی را تغییر می‌دادند. آن اتفاقات به دلیل اشتباهات فردی از سوی ناظر داوری یا بازی رخ داده است و پیکان نباید با چنین حکمی جریمه می‌شد. ما هم بابت شرایط خودمان نگران نیستیم و آنقدر پتانسیل فنی داریم که در ادامه نتایج خوبی بگیریم و در لیگ بمانیم. با نساجی و سایپا هم در زمین خودمان بازی داریم و مطمئن باشدی که تیم ما در لیگ می‌ماند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 14 =