سرپرست تیم فولاد خوزستان گفت: کمک داوری که گل فولاد را آفساید اعلام کرد بعد از بازی در فرودگاه ابراز تاسف داشت و عنوان کرد که در این صحنه اشتباه کردم و برای اولین بار است که چنین تصمیم اشتباهی را می‌گیرم و واقعا قصد و غرض هم نداشتم.
سیدمحمد علوی درباره آفساید اعلام شدن گل این تیم در بازی با نساجی که باعث شد فولادی ها با شکست زمین را ترک کنند، اظهارکرد:‌ متاسفانه داوری باعث شد، به حداقل امتیاز بازی نرسیم. کمک داوری که گل فولاد را آفساید اعلام کرد بعد از بازی در فرودگاه ابراز تاسف داشت و عنوان کرد که در این صحنه اشتباه کردم و برای اولین بار است که چنین تصمیم اشتباهی را می‌گیرم و واقعا قصد و غرض هم نداشتم.

وی بیان کرد: به هر حال ما نمی‌گوییم این اشتباه عمدا بوده و می‌گوییم، سهوا، اما حق تیم فولاد خورده شد. فولاد برای سفر به قائم‌شهر و بازی با نساجی هزینه‌های زیادی را متحمل شده بود و تنها هدف ما رسیدن به نتیجه مطلوب مدنظرمان بود اما بعد با یک اشتباه این‌چنینی، به حق خود نرسید.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: همین یک امتیاز نیز می‌توانست در ادامه مسیر به ما کمک کند، همان‌طور که می‌دانید فصل گذشته تیم فولاد به خاطر یک امتیاز کمتر نتوانست به صورت مستقیم به لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و راهی پلی‌آف شد.

وی تاکید کرد:‌ پس همین اشتباهات داوری، حق یک تیم را ضایع می کند و متاسفانه برای چندمین بار است که این اشتباهات گریبانگیر باشگاه فولاد می‌شود. البته با عذرخواهی داور، مشکل حل نمی‌شود زیرا فولاد مجموعه بزرگی از هوادار را دارد که باید پاسخگوی آن‌ها نیز باشیم و این عذرخواهی حق هوادار و باشگاه و همچنین تلاش کادرفنی و بازیکنان را نمی‌دهد. امیدوارم کمیته داور نگاه خوبی به تیم‌های شهرستانی داشته باشد و حق این تیم‌ها با چنین اشتباهاتی ضایع نشود.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =