آیت الله العظمی مدرسی: اقتضای تمدن جهان و غرب، بیداری جهان اسلام است.

به گزارش پایگاه خبری نوپیام – آیت الله العظمی سید محمد تقی مدرسی تأکید کردند که بیداری و پیشرفت جهان اسلام به نفع تمامی کشورهای جهان است، چرا که مانع مهاجرت از کشورهای اسلامی به سمت کشورهای غربی و گسترش امنیت می‌شود. همچنین اشاره کردند: «جهان در آستانه بحران منابع نفتی است و کشورهای اسلامی ذخایر نفتی فراوانی دارند. غرب باید سیاست‌های خود را در برابر جهان اسلام تغییر دهد».

معظم‌له با بیان اینکه جنگ‌های صلیبی که بر ضد جهان اسلام شکل گرفت تا به امروز نیز ادامه دارد، خاطرنشان کردند: «اشغال فلسطین و واگذاری آن به گروه‌های صهیونیستی از جمله همین جنگ‌ها بر علیه اسلام است».

ایشان در ادامه عنوان کردند: «بعد از حملات یازده سپتامبر، رئیس‌جمهور وقت ایالات متحده اصرار داشت که پاسخ این حملات باید شامل جهان اسلام نیز شود، و از این پاسخ با عنوان (جنگ صلیبی) نام برد، با اینکه ایجاد و تقویت‌کننده عاملان آن حملات تروریستی خود آمریکا و جهان غرب بود».

آیت الله العظمی مدرسی در خاتمه از رهبران ادیان خواستند که در راستای هدایت سیاست‌های جهانی برای پایان دادن به درگیری‌ها و خاموشی شعله جنگ‌ها، تلاش کنند و تأکید کردند که جنگ هیچ نفعی ندارد و برای همگان ویرانگر خواهد بود.
almodarresi.com/fa/3374

کانال تلگرام
t.me/almodarresi_fa
صفحه اینستاگرام
instagram.com/almodarresi_fa

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =