از همان روزهای آغازین درحالی‌که کمتر از چند ماه از آغاز به کار دولت سیزدهم می‌گذشت، تعدادی از نمایندگان زمزمه‌های استیضاح سید رضا فاطمی امین را مطرح کرده و همچنان نیز پیگیر هستند.

به گزارش پایگاه خبری نوپیام و به نقل از تابناک : 27 مهرماه امسال در حالی اعلام وصول استیضاح فاطمی امین مطرح شد که هم‌زمان آمارهای مرکز آمار، نشان‌دهنده رشد اقتصادی کشور و به‌خصوص بخش صنعت و تجارت بود.

در یک سال گذشته مهم‌ترین نقد منتقدین موضوع خودرو بوده است. فارغ از این‌که آمارهای رسمی، رشد خیره‌کننده شاخص‌های مختلف بخش‌های صنعت را نشان می‌دهد، حتی شاخص‌های حوزه خودرو نیز بیانگر جبران عقب‌ماندگی ۲۰ساله صنعت خودرو کشور در همین مدت کوتاه چندماهه از روی کار آمدن فاطمی امین است.

در این میان صنوف، سندیکاها و اتحادیه‌های تخصصی کشوری که عملکرد مثبت وزارت صمت در دوره فاطمی امین را به‌دور از فضاسازی‌های سیاسی لمس کرده‌اند، متفاوت با رویه مرسوم سالیان قبل، نامه‌های متعددی را به مقامات ارشد کشور از جمله رهبر معظم انقلاب، ریاست مجلس شورای اسلامی و … با محوریت اعلام حمایت و هشدار نسبت به تغییر زودهنگام وزیر جوان ارسال کرده‌اند.

باید منتظر ماند و دید که سه‌شنبه، دهم آبان‌ماه نگاه تخصصی و حرفه‌ای در مجلس شورای اسلامی تأثیرگذارتر است یا نطق‌های پرشور احساسی و جو رسانه‌ای!

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =